Miłość

Bycie lojalnym w związku

Bądź życzliwy

Nawet gdy jesteś lojalny lub wierny w związku, to nie zawsze oznacza, że wszystko będzie zawsze błogo, trzeba zawsze być uprzejmy do swojego partnera, nawet gdy nie czujesz się jak chcesz.

Obserwuj inne związki

Musisz dać swojemu towarzyszowi czas, którego potrzebuje, a kiedy masz trochę wolnego czasu, możesz porozmawiać z innymi przyjaciółmi lub spotkać się gdzieś.

Badanie z 2019 roku pokazuje różne zachowania związane z niewiernością, która nie zawsze musi być seksualna. Razem możesz chcieć porozmawiać o tym, czym jest dla ciebie oszukiwanie, więc wiesz, jakie linie nie powinieneś przekraczać.

Kontroluj flirtujące zachowania

Podczas pracy nad byciem lojalnym w związku, musisz zrobić to, co możesz, aby kontrolować flirty zachowanie. Twój facet może nie lubić, gdy jesteś przyjazny dla innych ludzi, zwłaszcza jeśli wydaje się, że interesujesz się tymi osobami.

Zamiast tego, bądź uprzejmy, kiedy musisz być i upewnij się, że nie dajesz dodatkowej uwagi ludziom, którzy nie są twoim partnerem. Badania wskazują, że gdy istnieją niepodobne cechy obecne u dwóch osób umawiających się na randki, w niektórych przypadkach może to prowadzić do niewierności.

Być może byłeś wcześniej w związku i zawsze chciałeś pozostać wierny swojemu partnerowi. Nie tylko pomaga to w tworzeniu więzi, ale kiedy jest to odwzajemnione, pokazuje również szacunek. Oto spojrzenie na bycie wiernym w związku i jak to osiągnąć.

Kolejna wskazówka, w jaki sposób być lojalnym w związku jest zapewnienie, że nie bierzesz swojego partnera za pewnik. Prawdopodobnie robią kilka rzeczy dla ciebie każdego dnia, o których nawet nie myślisz. Jeśli przestali robić te rzeczy, zastanów się, jak byś się czuł.

Wspólne rozwiązywanie problemów

Każda para może mieć problemy, które muszą wypracować w czasach, i musisz zrobić wszystko, aby osiągnąć kompromis, kiedy trzeba. Musisz być w stanie pracować przez problemy razem, jeśli chcesz, aby twój związek trwał.

Za każdym razem, gdy masz problem, który nie wiesz jak wypracować, możesz usiąść i porozmawiać o tym lub poprosić zaufanych przyjaciół o radę. Dbanie o tyle, by się pogodzić, jest sposobem na bycie wiernym w związku.

Pomyśl zanim zaczniesz działać

To może być trudne, aby myśleć o tym, co zrobisz, zanim to zrobisz, ale kiedy jesteś w związku, masz odpowiedzialność do swojego partnera, więc musisz myśleć o swoich działaniach.

Czy rzecz, którą chcesz zrobić, zrani ich?

Jeśli tak, możesz nie chcieć tego zrobić, zwłaszcza jeśli próbujesz pracować nad byciem wiernym w związku.

Zrozum, że będą przerwy

Będą czasy, zwłaszcza w długoterminowych związkach, gdzie wydaje się, że nie połączyłeś się w pewnym momencie i wpadasz w swoje rutyny. Jednak nie ma powodu, aby nudzić się w tych czasach.

Pomogłoby to, gdybyś nadal rozumiał, jak pozostać wiernym i włożyć trochę dodatkowego wysiłku, aby zrobić coś specjalnego i spontanicznego. Ugotuj swojemu partnerowi specjalną kolację lub zaplanuj weekendowy wypad.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *