Sporo osób z Twego

Informacje

Dodany: 2019-04-09
Kategoria: rozrywka

art

Pomyśl w jaki sposób możesz jeszcze zarabiać pieniądze. Jeśli będziesz mieć plan awaryjny, ewentualna degradacja nie odbije się na Tobie aż tak negatywnie. Oczywiście nie jest powiedziane, że to nastąpi, aczkolwiek istnieje takie prawdopodobieństwo.

Czy otaczają mnie życzliwi ludzie?

Wróżba od tarota: - Głupiec położenie normalne

Niestety, ale większość osób z Twego otoczenia nie należy do życzliwych. Takie cechy jak zazdrość, zawiść, chciwość nie są im obce. Oczywiście nie mówię tu o wszystkich, aczkolwiek naprawdę z wieloma osobami lepiej byłoby po prostu zerwać kontakt.

Wróżba od tarota:- Mag położenie normalne

W Twym otoczeniu znajdują się zarówno ludzi życzliwi, jak i osoby nie warte uwagi. Twoim zadaniem jest oddzielenie ziarna od plew. Zwracaj baczniejszą uwagę na szczegóły, a przekonasz się które osoby nadają się na przyjaciół, a z którymi lepiej się nie zadawać.

Wróżba od tarota: Kapłanka- położenie normalne

Sporo osób z Twego otoczenia nie należy do najżyczliwszych. Cieszą się oni z Twoich niepowodzeń, zazdroszczą kiedy coś wyjdzie. Oczywiście nie wszyscy są tacy. Musisz więc zrobić przegląd swoich znajomych. Zadawaj się tym, którzy są tego godni, a odetnij się od tych dla których nic nie znaczysz. Zobaczysz że w ten sposób poczujesz się lepiej.

Wróżba od tarota: Cesarzowa- położenie normalne

Większość osób, które Cię otacza jest naprawdę w porządku. Możesz na nich polegać, dobrze Ci życzą. Oczywiście znajdą się także chwasty, chcące na Tobie żerować, zazdrosne o wszystko. Na szczęście osoby życzliwe są w przewadze, dzięki czemu masz na kogo liczyć w razie potrzeby.

Wróżba od tarota: Cesarz położenie normalne

Są w Twym towarzystwie osoby zazdroszczące Ci sukcesów, czekające na każde potknięcie. Udają oni wspaniałych znajomych na których możesz liczyć, podczas gdy w rzeczywistości obgadują Cię za plecami. Musisz ustalić, które to osoby i się od nich odciąć. Na szczęście masz także kilka osób na których naprawdę możesz polegać.

Wróżba od tarota: Rydwan – położenie normalne

Nie wszyscy ludzie, którzy Cię otaczają należą do życzliwych. Nie brakuje takich, którzy chcieli by Cię wykorzystać, zadają się z Tobą tylko w określonych celach. Najlepiej się ich pozbądź. Ustalenie którzy to, zajmie trochę czasu, ale będzie warto, gdyż takie chwasty mogą zaszkodzić w wielu sytuacjach.

Wróżba od (np na sex telefon) tarota: Sprawiedliwość- położenie normalne

Jak to w życiu bywa, otaczają Cię zarówno ludzie życzliwi, którym zazdrość jest obca, jak i tacy, którzy najchętniej urwali by Ci głowę. Jedyne co możesz uczynić, to starać się ustalić, którzy są obłudni i przestać się z nimi zadawać. Pozwoliło by to na oczyszczenie atmosfery wokół Twej osoby.

Wróżba od tarota: pustelnik położenie normalne

Umiesz dobierać sobie znajomych, dlatego też wyraźna większość ludzi z Twego otoczenia należy do życzliwych.

Zobacz więcej


foto
Pogaduszki cielesne